KODĖL UPPF


MES TĘSIAME PLĖTRA
VIRŠ 27 METŲ

Image

UPPF siūlo itin kokybišką automobilių apsauginę plėvelę. Per pastaruosius 27 metus daug investavome į mokslinius tyrimus, plėtrą ir gamybos įrenginius, kad galėtume sukurti ir kontroliuoti visas savo produktų linijas. Be to, nuolat ieškome inovatyvių idėjų, kaip geriau aptarnauti savo klientus.

Image

MŪSŲ PRODUKCIJA

Image
Image
  • Viršutinis laineris
  • Poliuretano danga
  • Skaidrus negelstantis TPU
  • Daugiasluoksnis spalvotas funkcinis sluoksnis
  • Klijų sluoksnis
  • Apatinis laineris

KOKYBIŠKI PRODUKTAI

Image

UPPF plėvelės pasižymi puikiomis apsauginėmis savybėmis, kurios efektyviai apsaugo automobilio kėbulo dažus nuo įlenkimų, įbrėžimų ir kitų veiksnių. Be to, itin hidrofobinis ir savaime sugyjantis viršutinis sluoksnis padeda išsaugoti plėvelės išvaizdą.

Image

Lengvai
klijuojama

Image

Apsaugo
nuo dėmių

Image

Skaidrumas
ir blizgesys

Image

Savaime
sugyjanti

Image

10 metų garantija
arba visam laikui

Image

NUOSAVA GAMYKLA

Image

Joyvie Group turi savo gamyklą, įsikūrusią Dushan Gang ekonominės plėtros rajone, Jiaxing mieste, Kinijoje. Joyvie Factory specializuojasi aukštos kokybės automobilinių plėvelių tyrimų, plėtros, gamybos ir pardavimo srityse. Be to, Joyvie gamykla turi unikalią gamybos technologiją, išskirtines įvairias formules, automatinį valdymą, automatinį online-aptikimą, griežtą kokybės kontrolę ir kitus privalumus.
UPPF yra pasaulinio lygio automobilių plėvelių gamintojas, kuris nuolat diegia naujoves tyrimų ir plėtros srityse bei investuoja į savo pasaulinio lygio gamyklą, skirtą automobilių apsauginėms plėvelėms gaminti.

Image

Joyvie Group

Image

Įkurta 1996 m., bendrovė yra pirmaujanti automobilių plėvelių įmonė automobilių antrinėje rinkoje Kinijoje. Joyvie Group yra didelė mokslo ir technologijų grupės įmonė, turinti aiškią visos pramonės grandinės struktūrą, apimančią mokslinius tyrimus ir plėtrą bei gamybą, prekės ženklo valdymą, paslaugų grandinę, technologijų talentų ugdymą, programinės įrangos kūrimą ir kt. UPPF produktai eksportuojami į daugiau nei 80 šalių ir regionų visame pasaulyje. Kinijoje turime daugiau nei 1 000 mažmeninės prekybos parduotuvių ir daugiau nei 2 000 aukščiausios klasės automobilių kooperatyvo parduotuvių, ir daugiau nei 10 milijonų vidutinės ir aukščiausios klasės automobilių apklijuotų mūsų profesionalia apsaugine plėvele.

PAKAVIMAS, SANDĖLIAVIMAS IR LOGISTIKA

Image

Viena iš verslo sėkmės paslaptis yra efektyvus įmonės pakavimas, sandėliavimas ir logistika. Šie trys procesai yra esminiai norint užtikrinti, kad įmonė veiktų sklandžiai.

Gerai supakuotas produktas ne tik apsaugo nuo pažeidimų per transportavimą, bet ir sukuria gerą įspūdį klientui. Įmonė, kuri atkreipia dėmesį į pakavimą, demonstruoja savo profesionalumą ir rūpinasi klientų patirtimi.

Sandėliavimas yra kita svarbi grandis verslo procese. Turint efektyviai valdomą sandėlį, įmonė gali optimaliai išnaudoti turimus išteklius, laikyti atsargas pagal poreikius ir efektyviai organizuoti užsakymų vykdymą. 

Logistika yra apibrėžiama kaip išteklių valdymo procesas, kuris užtikrina, kad prekės ar paslaugos pasiektų klientus teisingu laiku ir efektyviausiu būdu. Tai apima transportavimą, prekių sekimą, atsargų valdymą, informacijos srautą ir daug kitų veiksmų, kurie įgalina optimaliai išnaudoti išteklius ir pasiekti efektyvų verslo veikimą.

MŪSŲ PRIVALUMAI

Image

Aukštos kokybės įpakavimas

Automatinė produktų pakavimo įranga

Automatinė padėklų vyniojimo įranga

Efektyvi ir apgalvota logistika

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
UAB Autodecor
Oficialus atstovas
Baltijos šalyse
Image
Lietuvos vėliava
English flag
English flag